späť na hlavnú stránku

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

 

SLOVENSKÉ NASADZOVACIE  REBRÍČKY

 

Aktuálne Slovenské rebríčky k 1.10.2008

 

 

Slovenské nasadzovacie rebríčky k 1.10.2008.(/kompletné/

 

 

 

Dorastenci

 

 

 1    SLOVÁČIK Andrej      1992   364.17    Mostex Rača
 2    KARAS Dávid          1992   330.67    ŠKST Bratislava
 3    NOVOTA Samuel        1992   283.83    MSK Malacky
 

33    KRIŽANOVIČ Kristián  1991    68.00    Pezinok

34    ŠIKULA Marek         1993    66.67    Pezinok

44    ZAŤKO Martin         1993    50.42    Pezinok

47    ALEXY Ján            1993    49.00    Pezinok

64    CIPRO Ján            1994    37.42    Pezinok

83    PICHA Vojtech        1993    30.00    Pezinok

90    KOŠICKÝ Lukáš        1993    27.83    Pezinok

 

Dorastenky

 

 

1            BALÁŽOVÁ Barbora     1992   495.73    ŠKST Topvar Topoľčany

 

41   NOGOVÁ Jarmila       1991    35.00    Pezinok

 

Starší žiaci

 

 

1    MAJÁK Marián         1994   340.94    HCH Čadca
2    PAVOLKA Michal       1995   336.00    ŠOG Nitra
3    KUPČÍK Ján           1995   241.78    ŠKST Ružomberok

27    CIPRO Ján            1994    65.33    Pezinok

32    CUNGEL Lukáš         1994    55.42    Pezinok
59-60 ORAVEC Michal        1995    35.00    Pezinok
59-60 PETROVIČ Michal      1995    35.00    Pezinok
80    HORÍNEK Lukáš        1994    26.83    Pezinok
83    DUGOVIČ Miloš        1996    25.00    Pezinok

 

Staršie žiačky

 

 

1    TRUKSOVÁ Lucia       1995   339.17    MSK Malacky
2    JURKOVÁ Eva          1995   315.33    Miňovce
3    KOKAVCOVÁ Lucia      1994   294.53    ŠOG Nitra
 

25    KRUPANOVÁ Adriána    1994    55.58    Pezinok
29    SLIVKOVÁ Petra       1994    42.38    Pezinok
 
 

Mladší žiaci

 

 

1    PÉTER Ingemar        1996   380.00    Lučenec
2    VLAČUŠKA Patrik      1996   373.33    Nové Zámky
3    TURČEK Peter         1996   298.00    Mostex Rača


15    KOŠICKÝ Eduard       1996    94.93    Pezinok
17    BRAT Adam            1998    86.05    Pezinok
25-26 SKLENÁR Matúš        1997    64.00    Pezinok
32    DUGOVIČ Miloš        1996    54.00    Pezinok
58    ŠIRJOV Jakub         1997    28.33    Pezinok
59    HABŠUDA Peter        1997    27.83    Pezinok
61    VELICH Tomáš         1997    25.67    Pezinok
86-93 HRAŠNA Marek         1997    16.00    Pezinok

 

Mladšie žiačky

 

 

1    KRŠIAKOVÁ Miriam     1997   291.12    Nová Baňa/Podlužany
2    PITERKOVÁ Sandra     1996   269.37    ŠKST Topvar Topoľčany
3    PETREKOVÁ Daniela    1996   223.45    Ivánka pri Dunaji

 

20    KĽÚČIKOVÁ Martina    1997    65.05    Pezinok

 

Najmladší žiaci

 

 

 1    ŠEVEC Jakub          1999   347.61    K.N.Mesto
 2    BRAT Adam            1998   315.94    Pezinok
 3    PÉTER Nicolas        1998   256.45    Lučenec
 
23    ŽIGO Martin          1998    51.50    Pezinok
26-27 VÁLEK Lukáš          1999    47.33    Pezinok
53-58 BAKA Martin          1999    23.33    Pezinok

 
 
 ______________________________________________________________________________
 

 

 KOMPLETNÝ REBRÍČEK k 1.1.2008 

Aktuálne Slovenské rebríčky k 1.1.2008

Dorastenci

 

 

  1   JEŽO Filip               1990    350.00    Baník Havířov
  2   SEKERA Tibor             1990    333.33    ŠKST Bratislava
  3   KOBES Kristian           1990    275.00    ŠKST Bratislava
  
 34   KRIŽANOVIČ Kristián 1991   69.37   Pezinok        -9
 60   ŠIKULA Marek        1993   40.54   Pezinok        +7
 66   ALEXY Ján           1993   33.00   Pezinok       +16
 73   PELEVIN Artur       1992   31.04   Pezinok       -22
 82   ZAŤKO Martin        1993   27.06   Pezinok        +4
 83   CUNGEL Lukáš        1994   26.67   Pezinok        +4
 84   PICHA Vojtech       1993   26.67   Pezinok        +8
 85   CIPRO Ján           1994   26.67   Pezinok        +6

Dorastenky

 

 

  1   HUDECOVÁ Soňa       1990    358.33    Zeulenroda
  2   BALÁŽOVÁ Barbora    1992    347.50    ŠKST Topvar Topoľčany
  3   DAUBNEROVÁ Andrea   1991    300.00    Rakúsko
  
 55   LACKOVÁ Simona      1990     23.87    Pezinok     -10

Starší žiaci

 

 

  1   MUCHA Matej              1993    358.33    UKF Nitra
  2   MUDRÍK Juraj             1993    231.23    HCH Čadca
  3   DANDAR Michal            1993    220.33    VD Štart Prešov
  
 16   ALEXY Ján           1993    92.53  Pezinok         -2
 17   ŠIKULA Marek        1993    92.53  Pezinok         -2   
 30   CIPRO Ján           1994    60.58  Pezinok        +/-0
 40   ZAŤKO Martin        1993    52.00  Pezinok         -4
 53   HORÍNEK Lukáš       1994    42.42  Pezinok         +1
 59   CUNGEL Lukáš        1994    40.04  Pezinok        +/- 0
 63   KOŠICKÝ Lukáš       1993    36.17  Pezinok        +/- 0
 65   PICHA Vojtech       1993    35.83  Pezinok         +2
 

Mladší žiaci

 

 

  1   PAVOLKA Michal          1995     283.00    Kremnica
  2   VLAČUŠKA Patrik          1996    281.58    Nové Zámky
  3   REZETKA Roman            1995    281.18    Kys.N.Mesto
  
 42   BRAT Adam           1998   48.08   Pezinok          -8
 46   KOŠICKÝ Eduard      1996   47.17   Pezinok          +1
 51   SKLENÁR Matúš       1997   41.83   Pezinok          -2

Najmladší žiaci

 

 

  1   KOPÁNYI Tomáš            1997    312.08    Nové Zámky
  2   POPOVIČ Alexander        1997    214.36    Kežmarok
  3   ROBA Matúš               1997    201.34    Imuna Šar.Michaľany
  4   BRAT Adam           1998   190.20  Pezinok          -1
 19   SKLENÁR Matúš       1997   70.08   Pezinok          +2

 

 

DORASTENCI   1.10.2007

 

  1  JEŽO Filip            1990    391.67     Baník Havířov

  2  SEKERA Tibor          1990    365.72     Bricon Trnava

  3  KOBES Kristian        1990    341.67     ŠKST Bratislava

  .

 25  KRIŽANOVIČ Kristián   1991     90.88     Pezinok

 51  PELEVIN Artur         1992     44.50     Pezinok

 67  ŠIKULA Marek          1993     34.58     Pezinok

 82  ALEXY Ján             1993     28.00     Pezinok

 86  ZAŤKO Martin          1993     25.59     Pezinok

 87  CUNGEL Lukáš          1994     25.00     Pezinok

 91  CIPRO Ján             1994     24.50     Pezinok

 92  PICHA Vojtech         1993     24.00     Pezinok

 

 

DORASTENKY   1.10.2007

 

 

  1  BALÁŽOVÁ Barbora      1992    430.00     ŠKST Topvar Topoľčany

  2  DAUBNEROVÁ Andrea     1991    416.67     Trnávka Bratislava

  3  HUDECOVÁ Soňa         1990    393.33     Hluk (ČR)

  .

 45  LACKOVÁ Simona        1990     36.16     Pezinok

 

 

STARŠÍ  ŽIACI   1.10.2007

 

  1  MUCHA Matej           1993    433.33     UKF Nitra

  2  DANDAR Michal         1993    282.67     VD Štart Prešov

  3  JANČOVIČ Martin       1993    269.20     Bricon Trnava

  .

 14  ALEXY Ján             1993     96.65     Pezinok

 15  ŠIKULA Marek          1993     94.93     Pezinok

 30  CIPRO Ján             1994     60.58     Pezinok

 36  ZAŤKO Martin          1993     53.33     Pezinok

 54  HORÍNEK Lukáš         1994     45.00     Pezinok

 59  CUNGEL Lukáš          1994     42.00     Pezinok

 63  KOŠICKÝ Lukáš         1993     36.67     Pezinok

 67  PICHA Vojtech         1993     35.00     Pezinok

 

STARŠIE  ŽIAČKY    1.10.2007

 

  1  DANOVÁ Alžbeta        1993    386.67     Domino Nitra

  2  TRUKSOVÁ Lucia        1995    305.87     MSK Malacky

  3  KRAŽELOVÁ Mária       1993    295.87     Valaliky

  

MLADŠÍ  ŽIACI   1.10.2007

 

 

  1  REZETKA Roman         1995    302.84     Kys.N.Mesto

  2  GAŠPARÍK Martin       1996    297.03     ŠKST Topvar Topoľčany

  3  KUPČÍK Ján            1995    291.61     ŠKST Ružomberok

 .

 34  BRAT Adam             1998     53.00     Pezinok

 47  KOŠICKÝ Eduard        1996     44.67     Pezinok

 49  SKLENÁR Matúš         1997     43.00     Pezinok

 

 

MLADŠIE  ŽIAČKY    1.10.2007

 

  1  TRUKSOVÁ Lucia        1995    397.50     MSK Malacky

  2  PETREKOVÁ Daniela     1996    337.97     Ivánka pri Dunaji

  3  CISARIKOVÁ Adriána    1995    277.28     HCH Čadca

 

NAJMLADŠÍ  ŽIACI   1.10.2007

 

  1  KOPÁNYI Tomáš         1997    287.78     Nové Zámky

  2  ROBA Matúš            1997    219.68     Imuna Šar.Michaľany

  3  BRAT Adam             1998    204.07     Pezinok

 .

20  SKLENÁR Matúš         1997     59.33     Pezinok

 

  

NAJMLADŠIE  ŽIAČKY    1.10.2007

 

 

  1  KRŠIAKOVÁ Miriam      1997    374.28     Nová Baňa/Podlužany

  2  CEROVSKÁ Petronela    1997    315.83     Zvolen

  3  KRŠIAKOVÁ Martina     1997    266.78     Nová Baňa/Podlužany

 

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

 

SLOVENSKÉ  NASADZOVACIE  REBRÍČKY  1.5.2007

 

 KOMPLETNÝ REBRÍČEK SR k 1.1.2007 

 

DORASTENCI  1.5.2007

 

 1   KOBES Kristian        1990   314.40   ŠKST Bratislava

 2   BEZÚR Tomáš           1989   288.80   UKF Nitra

 3   JEŽO Filip            1990   286.95   Baník Havířov

 4   SLOVÁČIK Andrej       1992   265.30   MSK Malacky

 5   VALUCH Róbert         1990   260.00   Rosenhaim

 

33   KRIŽANOVIČ Kristián   1991    80.34   Pezinok

 

 

DORASTENKY  1.5.2007

  

 1   BALÁŽOVÁ Barbora      1992   500.00   ŠKST Topvar Topoľčany
 2   HUDECOVÁ Soňa         1990   466.67   Hluk (ČR)
 3   DAUBNEROVÁ Andrea     1991   401.23   Halbturn
 4   MEDŘÍKOVÁ Jana        1989   395.40   ŠK ŠG Nitra
 5   LAZARČÍKOVÁ Simona    1991   338.73   ŠKST Topvar Topoľčany

 

 

STARŠÍ  ŽIACI   1.5.2007

 

 1   KARAS Dávid           1992   395.40   Nové Zámky
 2   FIGEĽ Jakub           1992   339.05   Spoje Tesco Košice
 3   SLOVÁČIK Andrej       1992   275.80   MSK Malacky
 4   MUCHA Matej           1993   259.77   UKF Nitra
 5   MUDRÍK Juraj          1993   197.07   HCH Čadca
33   ALEXY Ján             1993    70.76   Pezinok
50   ŠIKULA Marek          1993    54.00   Pezinok

  

STARŠIE ŽIAČKY 1.5.2007

  

 1   BALÁŽOVÁ Barbora      1992   381.17   ŠKST Topvar Topoľčany

 2   ADÁMEKOVÁ Martina     1992   366.67   ŠKST Topvar Topoľčany

 3   MALÁ Denisa           1992   283.90   Viktória Trnava

 4   DANOVÁ Alžbeta        1993   276.33   Domino Nitra

 5   KALUŽNÁ Natália       1992   233.83   Ivánka pri Dunaji

  

MLADŠÍ  ŽIACI   1.5.2007

 

 1   MAJÁK Marián          1994   366.67   HCH Čadca

 2   STEHLÍK Michal        1994   286.67   Piešťany - Moravany

 3   JEŽO Martin           1994   237.67   Nová Dubnica

 4   PÉTER Ingemar         1996   211.25   Lučenec

 5   VLAČUŠKA Patrik       1996   203.42   Nové Zámky

48   CUNGEL Lukáš          1994    52.00   Pezinok

 

 

MLADŠIE ŽIAČKY 1.5.2007

  

 1   ŠEBÁKOVÁ Pavlína      1994   340.00   TTC Pov.Bystrica

 2   KOKAVCOVÁ Lucia       1994   276.00   ŠOG Nitra

 3   JURKOVÁ Eva           1995   273.33   Miňovce

 4   TRUKSOVÁ Lucia        1995   255.25   MSK Malacky

 5   GÁLOVÁ Michaela       1994   210.33   Imuna Šar.Michaľany

 

NAJMLADŠÍ  ŽIACI   1.5.2007

  

 1   GAŠPARÍK Martin       1996   329.67   ŠKST Topvar Topoľčany

 2   PÉTER Ingemar         1996   293.33   Lučenec

 3   VLAČUŠKA Patrik       1996   273.33   Nové Zámky

 4   BUČKO Róbert          1996   240.33   ŠKST Topvar Topoľčany

 5   DUBEC Tomáš           1996   188.60   ZŠ Karpatská Svidník

20   BRAT Adam             1998    86.13   Pezinok

37   KOŠICKÝ Eduard        1996    60.33   Pezinok

  

NAJMLADŠIE ŽIAČKY 1.5.2007

  

 1   PETREKOVÁ Daniela     1996   340.00   Ivánka pri Dunaji

 2   KRŠIAKOVÁ Miriam      1997   307.00   Nová Baňa/Podlužany

 3   PITERKOVÁ Sandra      1996   258.67   ŠKST Topvar Topoľčany

 4   TOPOROVÁ Karolína     1996   208.90   TTC Pov.Bystrica

 5   CEROVSKÁ Petronela    1997   193.33   Zvolen

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

  

AKTUÁLNE SLOVENSKÉ REBRÍČKY

1.1.2007

 KOMPLETNÝ REBRÍČEK SR k 1.1.2007 

 

Muži   1.1.2007

 

 

  1   ŠEREDA Peter          240.00     Würzburk

  2   PIŠTEJ Ľubomír        230.00     Schwal.Tundern

  3   HOŘEJŠÍ Miroslav      215.00     HCH Čadca

 


Ženy    1.1.2007

 

 

  1   ÓDOROVÁ Eva           250.01     Tarnobrzek

  2   KMOTORKOVÁ Lenka      235.01     Linz

  3   MARČEKOVÁ Viera       230.01     Virton

 

 

 

Dorastenci  1.1.2007

 

 

  1   KOBES Kristian        1990    336.67    ŠKST Bratislava

  2   JEŽO Filip            1990    334.45    Baník Havířov

  3   SEKERA Tibor          1990    256.30    Bricon Trnava

 26   KRIŽANOVIČ Kristián   1991     85.77    Pezinok

 55   POČUCH Juraj          1990     47.84    Pezinok

 60   PRIEVOZNÍK Igor       1990     43.67    Pezinok

 87   ALEXY Ján             1993     28.67    Pezinok

 92   ZAŤKO Martin          1993     28.33    Pezinok

 93   ŠIKULA Marek          1993     28.33    Pezinok

 

 

Dorastenky   1.1.2007

 

 

  1   HUDECOVÁ Soňa         1990    586.67    Hluk (ČR)

  2   MEDŘÍKOVÁ Jana        1989    406.67    ŠK ŠG Nitra

  3   BALÁŽOVÁ Barbora      1992    358.33    ŠKST Topvar Topoľčany

 46   LACKOVÁ Simona        1990     27.50    Pezinok

 

 

Starší  žiaci   1.1.2007

 

  1   KARAS Dávid           1992    386.67    Nové Zámky

  2   SLOVÁČIK Andrej       1992    321.23    MSK Malacky

  3   MUCHA Matej           1993    300.33    UKF Nitra

 20   ALEXY Ján             1993     70.33    Pezinok

 34   ŠIKULA Marek          1993     52.17    Pezinok

 57   CUNGEL Lukáš          1994     37.56    Pezinok

 58   CIPRO Ján             1994     37.56    Pezinok

 60   ZAŤKO Martin          1993     36.00    Pezinok

 73   KOŠICKÝ Lukáš         1993     29.72    Pezinok

 

 

Staršie  žiačky   1.1.2007

 

  1   BALÁŽOVÁ Barbora      1992    521.91    ŠKST Topvar Topoľčany

  2   ADÁMEKOVÁ Martina     1992    340.00    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   DANOVÁ Alžbeta        1993    298.58    Domino Nitra

 

Mladší žiaci   1.1.2007

 

  1   MAJÁK Marián          1994    358.33    HCH Čadca

  2   STEHLÍK Michal        1994    340.00    Piešťany - Moravany

  3   JEŽO Martin           1994    263.00    Nová Dubnica

 28   CUNGEL Lukáš          1994     55.33    Pezinok

 55   CIPRO Ján             1994     33.83    Pezinok

 64   HORÍNEK Lukáš         1994     29.00    Pezinok

 96   BAROK Samuel          1994     14.62    Pezinok

 

          

Mladšie žiačky   1.1.2007

 

 

  1   JURKOVÁ Eva           1995    303.92    Miňovce

  2   KOKAVCOVÁ Lucia       1994    280.00    ŠOG Nitra

  3   TRUKSOVÁ Lucia        1995    233.67    MSK Malacky

 

Najmladší žiaci   1.1.2007

 

 

  1   VLAČUŠKA Patrik       1996    358.33    Nové Zámky

  2   BUČKO Róbert          1996    252.33    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   GAŠPARÍK Martin       1996    245.25    ŠKST Topvar Topoľčany

 13   BRAT Adam             1998     89.03    Pezinok

 20   KOŠICKÝ Eduard        1996     70.00    Pezinok

 

Najmladšie žiačky   1.1.2007

 

 

  1   PETREKOVÁ Daniela     1996    358.33    Ivánka pri Dunaji

  2   PITERKOVÁ Sandra      1996    248.57    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   KRŠIAKOVÁ Miriam      1997    218.23    Nová Baňa

 

________________________________________

 

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

 

SLOVENSKÉ  NASADZOVACIE  REBRÍČKY

1.10.2006

 

 Slovenské nasadzovacie rebríčky k 1.10.2006 - kompletné

 

DORASTENCI   1.10.2006

 

  1   KOBES Kristian        1990   317.50    ŠKST Bratislava

  2   SEKERA Tibor          1990   270.11    Bricon Trnava

  3   JEŽO Filip            1990   256.26    Baník Havířov

  .

 39   KRIŽANOVIČ Krist.     1991    60.00    Pezinok

  .

 47   PRIEVOZNÍK Igor       1990    50.67    Pezinok

 

DORASTENKY   1.10.2006

 

  1   BALÁŽOVÁ Barbora      1992   413.33    ŠKST Topvar Topoľčany

  2   MEDŘÍKOVÁ Jana        1989   335.00    ŠK ŠG Nitra

  3   HUDECOVÁ Soňa         1990   316.83    Hluk (ČR)

  .

 44   LACKOVÁ Simona        1990    35.00    Pezinok

 

  

STARŠÍ  ŽIACI   1.10.2006

 

  1   KARAS Dávid           1992   360.00    Nové Zámky

  2   SLOVÁČIK Andrej       1992   313.33    MSK Malacky

  3   MUCHA Matej           1993   306.00    UKF Nitra

  .

 24   ALEXY Ján             1993    61.50    Pezinok

  .

 35   ŠIKULA Marek          1993    49.50    Pezinok

 

  

STARŠIE  ŽIAČKY    1.10.2006

 

  1   BALÁŽOVÁ Barbora      1992   414.23    ŠKST Topvar Topoľčany

  2   ADÁMEKOVÁ Martina     1992   340.94    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   DANOVÁ Alžbeta        1993   253.70    ŠKST Topvar Topoľčany

  

MLADŠÍ  ŽIACI   1.10.2006

 

  1   MAJÁK Marián          1994   420.00    HCH Čadca

  2   STEHLÍK Michal        1994   314.28    Piešťany - Moravany

  3   JEŽO Martin           1994   269.37    Nová Dubnica

  .

 35   CUNGEL Lukáš          1994    52.00    Pezinok

 

 

 

MLADŠIE  ŽIAČKY    1.10.2006

 

  1   BARČIAKOVÁ Ľubom.     1995   289.28    ŠKST Topvar Topoľčany

  2   KOKAVCOVÁ Lucia       1994   252.43    ŠOG Nitra

  3   JURKOVÁ Eva           1995   242.61    Miňovce

 

 

NAJMLADŠÍ  ŽIACI   1.10.2006

 

  1   VLAČUŠKA Patrik       1996   420.00    Nové Zámky

  2   BUČKO Róbert          1996   291.61    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   GAŠPARÍK Martin       1996   264.45    ŠKST Topvar Topoľčany

  .

 15   BRAT Adam             1998    84.60    Pezinok

  .

 23   KOŠICKÝ Eduard        1996    66.33    Pezinok

  

NAJMLADŠIE  ŽIAČKY    1.10.2006

 

  1   PETREKOVÁ Daniela     1996   353.33    Ivánka pri Dunaji

  2   PITERKOVÁ Sandra      1996   263.48    ŠKST Topvar Topoľčany

  3   HARINGOVÁ Monika      1996   215.98    ŠKST Topvar Topoľčany

 

________________________________________

 

 

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

 

S L O V E N S K É    R E B R Í Č K Y

1.7.2006

 

 

KOMPLETNÝ REBRÍCEK SR k 1.7.2006 

 

M u ž i    1.7.2006

 

  1    ŠEREDA Peter          270.00     Horní Suchá

  2    PIŠTEJ Ľubomír        260.00     Gab. Tenis de Mesa

  3    TRUKSA Jaromír        245.00     Argentan

  4    BARDOŇ Michal         240.00     Schwal. Tunder

  5    ILLÁŠ Erik            238.06     ŠKST Bratislava

 

Ženy    1.7.2006

 

 

  1    ÓDOROVÁ Eva           250.01     Lys Les Lannoy (Fr.)

  2    KMOTORKOVÁ Lenka      235.01     Linz

  3    POLIAČKOVÁ Zuzana     230.01     Bęeclav

  4    MARČEKOVÁ Viera       225.01     Szekszárd AC - ban

  5    LUČENKO Viktória      223.01     Virdon

  .

  93    ANTALÍKOVÁ Anna        82.10     STK Pezinok

 

 

  

Dorastenci 1.7.2006

 

 

  1    LELKEŠ Zoltán         1988    412.07    Mostex Rača

  2    PINDURA Filip         1988    390.00    ŠKST Ružomberok

  3    KOBES Kristian        1990    352.57    ŠKST Bratislava

  4    BALÁŽ Michal          1988    330.17    ŠKST Bratislava

  5    JEŽO Filip            1990    322.57    Baník Havíęov

  .

 70    KRIŽANOVIČ Kristián   1991     37.50    Pezinok

 83    POČUCH Juraj          1990     31.75    Pezinok

108    PRIEVOZNÍK Igor       1990     26.83    Pezinok

 

 

Dorastenky   1.7.2006

 

  1    BALÁŽOVÁ Barbora      1992    473.33    ŠKST Topvar Topoľčany

  2    MEDŘÍKOVÁ Jana        1989    422.07    ŠK ŠG Nitra

  3    HUDECOVÁ Soňa         1990    403.33    Hluk (ČR)

  4    DAUBNEROVÁ Simona     1988    317.23    TTC Halbturn

  5    DAUBNEROVÁ Andrea     1991    264.20    Trnávka Bratislava

 

 

Starší  žiaci   1.7.2006

 

  1    KARAS Dávid           1992    400.00    Nové Zámky

  2    MUCHA Matej           1993    380.00    ŠK ŠG Nitra

  3    SLOVÁČIK Andrej       1992    339.03    MSK Malacky

  4    FIGEĽ Jakub           1992    234.67    Spoje Tesco Košice

  5    TILL Juraj            1991    191.28    Lok.Košice

  .

 83    ALEXY Ján             1993     26.78    Pezinok

 91    PELEVIN Artur         1992     23.95    Pezinok

103    VITALOŠ Jaroslav      1991     21.92    Pezinok

123    ŠIKULA Marek          1993     18.70    Pezinok

142    ZAŤKO Martin          1993     17.11    Pezinok

146    CUNNGEL L.            0000     16.45    Pezinok

154    HARNÚŠEK Jozef        1993     16.45    Pezinok

155    CIPRO Ján             1994     16.45    Pezinok

159    BAROK Samuel          1994     16.45    Pezinok

163    KOŠICKÝ Lukáš         1993     16.45    Pezinok

 

Staršie  žiačky   1.7.2006

 

 

  1    BALÁŽOVÁ Barbora      1992    466.67    ŠKST Topvar Topoľčany

  2    LAZARČÍKOVÁ Simona    1991    450.00    MSK Malacky

  3    DAUBNEROVÁ Andrea     1991    326.67    Trnávka Bratislava

  4    DANOVÁ Alžbeta        1993    250.33    Domino Nitra

  5    ADÁMEKOVÁ Martina     1992    231.96    Lučenec

 

 

Mladší žiaci   1.7.2006

 

  1    MUDRÍK Juraj          1993    363.33    HCH Čadca

  2    MUCHA Matej           1993    270.83    ŠK ŠG Nitra

  3    DANDÁR Michal         1993    260.00    Vranov n.T.

  4    MAJÁK Marián          1994    251.09    HCH Čadca

  5    GAJDOSCHIK Adrián     1993    225.46    Trstice

  . 

 61    ALEXY Ján             1993     38.50    Pezinok

 69    ŠIKULA Marek          1993     33.61    Pezinok

 70    HARNÚŠEK Jozef        1993     33.36    Pezinok

 76    CIPRO Ján             1994     30.25    Pezinok

 88    BAROK Samuel          1994     26.69    Pezinok

101    ZAŤKO Martin          1993     24.08    Pezinok

107    KOŠICKÝ Lukáš         1993     21.83    Pezinok

 

Mladšie žiačky   1.7.2006

 

 

  1    DANOVÁ Alžbeta        1993    433.33    Domino Nitra

  2    KOKAVCOVÁ Lucia       1994    330.33    ŠK ŠG Nitra

  3    VOŽĎÁROVÁ Lucia       1993    330.00    ŠKST Topvar Topoľčany

  4    BRATHOVÁ Monika       1993    299.67    ŠKST Ružomberok

  5    JURKOVÁ Eva           1995    259.03    Miňovce

 

Najmladší žiaci   1.7.2006

 

  1    VLAČUŠKA Patrik       1996    360.00    Nové Zámky

  2    ŽAŤKO Juraj           1995    279.65    ŠKST Topvar Topoľčany

  3    KUPČÍK Ján            1995    259.03    ŠKST Ružomberok

  4    KOŽÁR Martin          1995    230.50    Imuna Šar.Michaľany

  5    REZETKA Roman         1995    218.84    K.N.Mesto

 

 

Najmladšie žiačky   1.7.2006

 

  1    BARČIAKOVÁ Ľubica     1995    343.00    ŠKST Topvar Topoľčany

  2    JURKOVÁ Eva           1995    327.00    Miňovce

  3    TRUKSOVÁ Lucia        1995    274.67    MSK Malacky

  4    MAJOROŠOVÁ Kristína   1995    237.50    Pov.cukor Trenč.Teplá

  5    SELICKÁ Silvia        1995    208.03    ŠK ŠG Nitra

                                                                                                                                                               

________________________________________

      

 

KLASIFIKAČNÁ KOMISIA VV SLOVENSKÉHO STOLNOTENISOVÉHO ZVÄZU

 

 

AKTUÁLNE  SLOVENSKÉ  REBRÍČKY

1.1.2006

 

  KOMPLETNÝ REBRÍCEK SR k 1.1.2006 

 

 

Muži   1.1.2006

 

  1   ŠEREDA Peter          240.00     Horní Suchá

  2   PIŠTEJ Ľubomír        239.00     GABITEC TENIS DE MESA

  3   ILLÁŠ Erik            223.45     ŠKST Bratislava

  4   TRUKSA Jaromír        220.00     Argentan

 

Ženy    1.1.2006

 

  1   ÓDOROVÁ Eva           250.01     Lys Les Lannoy (Fr.)

  2   POLIAČKOVÁ Zuzana     240.01     Bęeclav

  3   KMOTORKOVÁ Lenka      228.63     Linz

  .

  .

 87   ANTALÍKOVÁ Anna        82.10     Pezinok

 

 

Dorastenci 1.1.2006

 

  1   KOBES Kristian      1990   310.57   ŠKST Bratislava

  2   BALÁŽ Michal        1988   301.23   ŠKST Bratislava

  3   JEŽO Filip          1990   290.67   Baník Havíęov

  4   LELKEŠ Zoltán       1988   280.00   Mostex Rača

  5   PINDURA Filip       1988   267.92   ŠKST Ružomberok

   .

   .

 49   KRIŽANOVIČ Krist.   1991    47.33   Ivánka pri Dunaji

   .

   .

 73   POČUCH Juraj        1990    36.53   Pezinok

   .

   .

 90   PRIEVOZNÍK Igor     1990    30.56   Pezinok

 

 

 

Dorastenky  1.1.2006

 

  1   HUDECOVÁ Soňa       1990   313.33   Hluk (ČR)

  2   BALÁŽOVÁ Barbora    1992   294.58   ŠKST Topvar Topoľčany

  3   MEDŘÍKOVÁ Jana      1989   288.25   ŠK ŠG Nitra

 

 

Starší  žiaci   1.1.2006

 

  1   KARAS Dávid         1992   373.33   Nové Zámky

  2   MUCHA Matej         1993   320.00   ŠK ŠG Nitra

  3   SLOVÁČIK Andrej     1992   243.33   MSK Malacky

  4   NOVOTA Samuel       1992   242.42   MSK Malacky

  5   FIGEĽ Jakub         1992   230.58   Spoje Tesco Košice

  ...

 24   KRIŽANOVIČ Krist.   1991    76.33   Ivánka pri Dunaji

  ...

 66   VITALOŠ Jaroslav    1991    37.75   Pezinok

  ...

 80   ALEXY Ján           1993    30.25   Pezinok

  ...

 88   PELEVIN Artur       1992    27.75   Pezinok

 

Staršie  žiačky  1.1.2006

 

  1   BALÁŽOVÁ Barbora    1992   489.84   ŠKST Topvar Topoľčany

  2   LAZARČÍKOVÁ Sim.    1991   446.67   MSK Malacky

  3   DAUBNEROVÁ Andrea   1991   398.73   Trnávka Bratislava

  4   ADÁMEKOVÁ Martina   1992   283.90   Lučenec

 

 

Mladší žiaci   1.1.2006

 

  1   DANDÁR Michal       1993   325.33   Vranov n.T.

  2   MUDRÍK Juraj        1993   286.67   HCH Čadca

  3   MAJÁK Marián        1994   193.53   HCH Čadca

  4   MUCHA Matej         1993   182.85   ŠK ŠG Nitra

  5   GAJDOSCHIK Adrián   1993   181.08   Trstice

  ...

 51   ALEXY Ján           1993    33.17   Pezinok

  ...

 89   BAROK Samuel        1994    16.66   Pezinok

  

 

Mladšie žiačky   1.1.2006

 

  1   SZABOVÁ Andrea      1993   258.23   Dun.Streda

  2   JURKOVÁ Eva         1995   243.17   ŠKST Michalovce

  3   DANOVÁ Alžbeta      1993   181.66   Domino Nitra

  4   VOŽĎÁROVÁ Lucia     1993   163.90   ŠKST Topvar Topoľčany

   

 

 

Najmladší žiaci   1.1.2006

 

  1   KUPČÍK Ján          1995   245.85   ŠKST Ružomberok

  2   GAŠPARÍK Martin     1996   239.63   ŠKST Topvar Topoľčany

  3   VLAČUŠKA Patrik     1996   191.42   Nové Zámky

  4   MAŇÁK Martin        1995   179.94   ŠKST Topvar Topoľčany

  

Najmladšie žiačky  1.1.2006

 

  1   JURKOVÁ Eva         1995   313.33   Miňovce

  2   TRUKSOVÁ Lucia      1995   234.33   MSK Malacky

  3   BARČIAKOVÁ Ľubica   1995   223.18   ŠKST Topvar Topoľčany

  4   SELICKÁ Silvia      1995   185.77   ŠK ŠG Nitra

  5   PETREKOVÁ Daniela   1996   161.88   Ivánka pri Dunaji

 

                                                           

________________________________________

 

S L O V E N S K É  R E B R Í Č K Y 

01.07.2005

 

 

 

 

Ž e n y    1.7.2005

 

  1    ÓDOROVÁ Eva           250.01     Lys Les Lannoy (Fr.)

  2    POLIAČKOVÁ Zuzana     240.01     Bęeclav

  3    KMOTORKOVÁ Lenka      228.63     Topvar Topoľčany

  .

  .

 70    ANTALÍKOVÁ Anna        88.10     Hubeného Bratislava

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Dorastenci   1.7.2005

 

  1    LELKEŠ Zoltán       1988  400.00   Mostex Rača

  2    BALÁŽ Michal        1988  348.22   ŠKST Topvar Topoľčany

  3    PINDURA Filip       1988  331.12   ŠKST Ružomberok

  .

  .

  83    KRIŽANOVIČ Kristián 1991   32.33   Ivánka pri Dunaji

  .

  90    POČUCH Juraj        1990   31.39   Pezinok

  .

  113    HODÁK Jozef         1990   25.91   Pezinok

  .

  135    ALEXY Ján           1993   22.00   Pezinok

  .

  162    VITALOŠ Jaroslav    1990   18.69   Pezinok

 

 

Starší  žiaci   1.7.2005

 

  1    SEKERA Tibor        1990  360.00   Bricon Trnava

  2    JEŽO Filip          1990  347.90   Baník Havíęov

  3    KOBES Kristián      1990  346.67   ŠKST Bratislava

  .

  .

  32    KRIŽANOVIČ Kristián 1991   72.67   Ivánka pri Dunaji

  .

  68    POČUCH Juraj        1990   33.00   Pezinok

  .

  111    HODÁK Jozef         1990   23.97   Pezinok

  .

  168    ALEXY Ján           1993   17.67   Pezinok

  .

  175    VITALOŠ Jaroslav    1990   16.83   Pezinok

 

 

Mladší žiaci   1.7.2005

 

  1    KARAS Dávid         1992  360.00   Nové Zámky

  2    SLOVÁČIK Andrej     1992  340.00   MSK Malacky

  3    MUDRÍK Juraj        1993  318.58   HCH Čadca

  .

  .

  64    ALEXY Ján           1993   36.25   Pezinok

  .

  91    TUCHYŇA Roman       1992   29.11   Pezinok

  .

  95    CIPRO Ján           1994   28.64   Pezinok

  .

  108    BAROK Samuel        1992   24.16   Pezinok

  .

  140    PELEVA Artur        1992   18.69   Pezinok

 

Mladšie žiačky   1.7.2005

 

  1    FABIANOVÁ Simona    1992  400.00   Frýdland nad Ostr.

  2    MALÁ Denisa         1992  316.67   Viktória Trnava

  3    JURKOVÁ Ľudmila     1992  237.57   ŠKST Michalovce

  .

  .

  51      FIALOVÁ Nikoleta    1992   29.69   Pezinok

 

 

Najmladší žiaci   1.7.2005

 

  1    STEHLÍK Michal      1994  400.00   Piešťany - Moravany

  2    MAJÁK Marián        1994  307.00   HCH Čadca

  3    JEŽO Martin         1994  277.00   Nová Dubnica

  .

  .

   91    BAROK Samuel        1994   24.58   Pezinok

  .

  116    CIPRO Ján           1994   20.00   Pezinok