Veľká cena Pezinka

 ARCHÍV

I.ročník - 2003

II.ročník - 2004
III.ročník - 2005
IV.ročník - 2006
V.ročník - 2007

                          

VEĽKÁ CENA PEZINKA 2007

 

11.a 25.02.2007

V. ročník 

Usporiadateľ : STK ZŠ Na bielenisku Pezinok

 

DORASTENCI
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. DRINKA René ŠK MOSTEX RAČA
2. KRIŽANOVIČ Kristián STK PEZINOK
3. GAJDOSCHÍK Adrián STC TRSTICE
4. PRIEVOZNÍK Igor STK PEZINOK
5. - 8. CSANO Juraj STC TRSTICE
NEKOLA Adam ŠKST KARLOVA VES
JANČOVIČ Martin STK BRICON TRNAVA
LETENAY Adam ŠK MOSTEX RAČA
9. - 16. ŠIKULA Marek STK PEZINOK
HATVANY Dominik ŠKST KARLOVA VES
POČUCH Juraj STK IVANKA PRI DUNAJI
ŠTETKA Matej STK SENEC
ZAŤKO Martin STK PEZINOK
BOJŇANSKÝ Stanislav ŠKST KARLOVA VES
SZORÁD Adrián STK IVANKA PRI DUNAJI
BOJKOVSKÝ Lukáš ŠKST KARLOVA VES
17. - 24. VITÁLOŠ Jaroslav STK PEZINOK
PERBECKÝ Tomáš ŠKST KARLOVA VES
SCHWAIGER Ondrej STC TRSTICE
CUNGEL Lukáš STK PEZINOK
ZIMA Pavol STC TRSTICE
ALEXY Ján STK PEZINOK
PELEVÍN Artur STK PEZINOK
CIPRO Ján STK PEZINOK
25. - 31. KLAČANSKÝ Michal STK SENEC
SAGHY David STK SENEC
HRABA Marek STK SENEC
KADLEČÍK Peter STK SENEC
REPKOVÁ Michaela STK IVANKA PRI DUNAJI
ČUPÍK Miloslav EDUCO
PÍCHA Vojtech STK PEZINOK
     
DORASTENKY
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. REPKOVÁ Michaela STK IVANKA PRI DUNAJI
2. VIZINOVÁ Dominika ŠKST KARLOVA VES
3. KLEMPOVÁ Natália ŠKST KARLOVA VES
4. LACKOVÁ Simona STK PEZINOK
     
     
MLADŠÍ ŽIACI
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. LAZARČÍK David STK MALACKY
2. RABARA Marcel STK BRICON TRNAVA
3. HATVANY Dominik ŠKST KARLOVA VES
4. CSELLAR Jaroslav STC TRSTICE
5. - 8. POPLUHÁR I van STK IVANKA PRI DUNAJI
CUNGEL Lukáš STK PEZINOK
PERBECKÝ Tomáš ŠKST KARLOVA VES
LETENAY Timotej STK IVANKA PRI DUNAJI
9. - 16. BELLA Juraj STK SENEC
VIZINA Damián ŠKST KARLOVA VES
KOŠŤÁL Martin STK IVANKA PRI DUNAJI
TURČEK Peter ŠK MOSTEX RAČA
HANO Andrej ŠKST KARLOVA VES
KOVÁR Jakub STK MALACKY
CIPRO Ján STK PEZINOK
ČAPKOVIČ Boris STK BRICON TRNAVA
17. - 24. HALAŠ Peter STK SENEC
BRAT Adam STK PEZINOK
SKLENÁR Matúš STK PEZINOK
HORÍNEK Lukáš STK PEZINOK
HANO Adam ŠKST KARLOVA VES
LAKATOŠ Jozef STC TRSTICE
KADLEČÍK Tomáš STK IVANKA PRI DUNAJI
DUGOVIČ Miloš STK VINOSADY
25. - 28. HATVANY Denis ŠKST KARLOVA VES
NEMČEK Michal STK MALŽENICE
DUGOVIČ Samuel STK VINOSADY
PETROVIČ Michal STK PEZINOK
   
   
   
     
MLADŠIE ŽIACKY
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. VIZINOVÁ Dominika ŠKST KARLOVA VES
2. BAKUŠOVÁ Zuzana STK SENEC
3. POTOČÁROVÁ Jana STK SENEC
4. NAGYOVÁ Viktória STK SENEC
5. REHUŠOVÁ Barbora STK SENEC

 

STARŠÍ ŽIACI
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. CSANO Juraj STC TRSTICE
2. GAJDOSCHÍK Adrián STC TRSTICE
3. BOJKOVSKÝ Lukáš ŠKST KARLOVA VES
4. HATVANY Dominik ŠKST KARLOVA VES
5. - 8. MALAST Martin PIEŠŤANY
KOVÁCS Jakup PIEŠŤANY
CSELLAR Jaroslav STC TRSTICE
PERBECKÝ Tomáš ŠKST KARLOVA VES
9. - 16. LAZARČÍK David MSK MALACKY
ZAJAČEK Filip PIEŠŤANY
ALEXY Ján STK PEZINOK
PAŽMA Lukáš VIKTÓRIA TRNAVA
KUGLER Dominik ŠKST KARLOVA VES
LETENAY Timotej STK IVANKA PRI DUNAJI
CIPRO Ján STK PEZINOK
MATÚŠ Juraj STK IVANKA PRI DUNAJI
17. - 24. PROCHIRA Alex ŠPAČINCE
ŠULKO Peter ŠPAČINCE
LULOVIČ Marek PIEŠŤANY
LÁNIK Lukáš KÚTY
ZÁMEČNÍK Stanislav PIEŠŤANY
ZAŤKO Martin STK PEZINOK
PETREKOVÁ Daniela STK IVANKA PRI DUNAJI
PAVLÍK Roman KÚTY
25. - 31. RAZZOUK Peter ŠKST KARLOVA VES
VIZINOVÁ Dominika ŠKST KARLOVA VES
KOŠICKÝ Lukáš STK PEZINOK
LÁNIK Ondrej KÚTY
SÁNDOR Erik STC TRSTICE
VIZINA Damián ŠKST KARLOVA VES
PETROVIČ Michal STK PEZINOK
     
STARŠIE ŽIACKY
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. VIZINOVÁ Dominika ŠKST KARLOVA VES
     
NAJMLADŠÍ ŽIACI
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. RABARA Marcel STK BRICON TRNAVA
2. TURČEK Peter ŠK MOSTEX RAČA
3. ČAPKOVIČ Boris STK BRICON TRNAVA
4. KOŠŤÁL Martin STK IVANKA PRI DUNAJI
5. - 8. BRAT Adam STK PEZINOK
HATVANY Denis ŠKST KARLOVA VES
BARTAL Mário KÚTY
KADLEČÍK Tomáš STK IVANKA PRI DUNAJI
9. - 16. NADVĚD Ivan STK IVANKA PRI DUNAJI
VIZINA Damián ŠKST KARLOVA VES
KOVÁR Jakub STK MALACKY
NEMČEK Michal STK MALŽENICE
PALKOVIČ Simeon KÚTY
KOPČO Peter VIKTÓRIA TRNAVA
GLONEK Matej VIKTÓRIA TRNAVA
ALBERT Erik VIKTÓRIA TRNAVA
17. - 22. KOŠICKÝ Eduard STK PEZINOK
KARABA Peter VIKTÓRIA TRNAVA
SPUSTA Richard MSK MALACKY
GAVURA Timotej MSK MALACKY
DRAŠKOVIČ Ján MSK MALACKY
RÁČEK Dominik STK IVANKA PRI DUNAJI
   
NAJMLADŠIE ŽIACKY
Poradie Priezvisko a Meno Klub
1. PETREKOVÁ Daniela STK IVANKA PRI DUNAJI
2. NAGYOVÁ Viktória STK SENEC
3. PAZOURKOVÁ Monika VIKTÓRIA TRNAVA
4. KOPŠOVÁ Nikoleta STK IVANKA PRI DUNAJI
5. MICHALOVIČOVÁ Vanda MSK MALACKY
6. SEDLÁKOVÁ Petra MSK MALACKY
 

späť na hlavnú stránku