Úspechy

2007/2008

____________________________________________________________________________

Veľká cena Ivánky, 2.12.2007

Adam Brat 2.miesto najmladší žiaci

____________________________________________________________________________

Slovenský pohár mládeže Považská Bystrica, 13.10.2007

Adam Brat 7.miesto najmladší žiaci

Matúš Sklenár - 17. - 24. miesto najmladší žiaci

____________________________________________________________________________

Slovenský pohár mládeže Valaliky, 8.9.2007

Adam Brat -  4.miesto najmladší žiaci

Matúš Sklenár - 17. - 24. miesto najmladší žiaci

____________________________________________________________________________

Slovenský pohár mládeže Topoľčany, 25.8.2007

Ján Alexy - 17. - 24. miesto starší žiaci

Marek Šikula - 17. - 24. miesto starší žiaci

____________________________________________________________________________

SATELIT HLUK 19.-20.8.2007

Ján Alexy - 9. - 16. miesto starší žiaci

____________________________________________________________________________

2006/2007

____________________________________________________________________________

TOP 8 regiónu Bratislava 16. - 17. jún 2007

Igor Prievozník - 3. miesto dorastenci

Kristián Križanovič - 6. miesto dorastenci

Simona Lacková - 4. miesto dorastenky

Ján Cipro - 8.miesto mladší žiaci

Andrea Bacigálová - 7.miesto mladšie žiačky

Adam Brat - 4.miesto najmladší žiaci

____________________________________________________________________________

Majstrovstvá Slovenska - najmladší žiaci

Adam Brat 17.-24.miesto najmladší žiaci

Eduard Košický 25.-32.miesto najmladší žiaci

____________________________________________________________________________

Majstrovstvá Slovenska - 12. - 13.5.2007 Rača

Kristián Križanovič - 25. - 32. miesto dorast

______________________________________________________________________________

Majstrovstvá bratislavského kraja - štvorhra, 18.3.2007 Ivánka

2.miesto ( Adam Brat, Eduard Košický ) najmladší žiaci

______________________________________________________________________________

Majstrovstvá bratislavského kraja - družstvá, 18.2.2007 Malacky

3.miesto ( Marek Šikula, Artur Pelevín, Ján Alexy ) starší žiaci

______________________________________________________________________________

Veľká cena Pezinka, 11.2.2007 Pezinok

Kristián Križanovič - 2. miesto dorastenci

Igor Prievozník - 4. miesto dorastenci

______________________________________________________________________________

Bodovací turnaj mládeže SR, Čadca, 27.1.2007

Adam Brat - 17. - 24. miesto najmladší žiaci

______________________________________________________________________________

Medzinárodný turnaj v Rakúsku, Wiener Neudorf 6.1.2007

Marek Šikula - 2. miesto starší žiaci

Adam Brat - 3. miesto najmladší žiaci

______________________________________________________________________________

Bodovací turnaj mládeže SR, Považská Bystrica, 24.10.2006

Adam Brat - 17. - 24. miesto najmladší žiaci

______________________________________________________________________________

 2. BTM BA/TT Veľká Mača,15.10. 2006 

Kristián Križanovič - 2. miesto dorastenci

______________________________________________________________________________

Bodovací turnaj mládeže SR, Kysucké Nové Mesto, 7.10.2006

Ján Alexy - 17. - 24. miesto starší žiaci

______________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________

2005/2006 

Majstrovstvá Slovenska

Kristián Križanovič - 17. - 32. miesto starší žiaci

TOP 8 regiónu Bratislava

Kristián Križanovič - 4. miesto dorastenci

Juraj Počuch - 7. miesto dorastenci

Kristián Križanovič - 3. miesto starší žiaci

Ján Alexy - 8.miesto mladší žiaci

Simona Lacková - 5. miesto dorastenky

Andrea Bacigálová - 6.miesto najmladšie žiačky

Majstrovstvá bratislavského kraja - družstvá

2.miesto ( Jaroslav Vitáloš ml., Artur Pelevín, Ján Alexy ) starší žiaci

Majstrovstvá bratislavského kraja  - štvorhra

Ján Alexy - 3.miesto mladší žiaci

Veľkonočný turnaj Karlová Ves

Ján Alexy  - 1. miesto mladší žiaci

Ján Cipro - 2. miesto mladší žiaci

Martin Zaťko - 3. miesto mladší žiaci

Veľká cena Pezinka

Juraj Počuch - 2.miesto dorastenci

Simona Lacková - 2.miesto dorastenky

 

 

späť na hlavnú stránku